AnaSayfa / Genel / Kahve falında bela okunduğunu görmek

Kahve falında bela okunduğunu görmek

Kahve falında bela okunduğunu görmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, güven kaybına uğrayacağına yorulur.

Kahve falında bela okunduğunu gördüyseniz:

  • Tatil yapmanız veya dalga geçerek dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor.

Kahve falında bela okunduğunu görmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocaya bela okumak hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına yorulur.

Kahve falında başına bela almak büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına inanılır.

Kahve falında başı belada olmak hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birine bela okumak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bela okumak kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başını belaya sokmak endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beladan kaçmak her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.