Kahve falında bebek ve süt görmek

Kahve falında bebek ve süt görmek kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kısmetinin açılacağına, gözünün yaşını sileceğine, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, hasretlerin biteceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebek ve süt gördüyseniz:

  • Maddi konularda sıkıntı yaşanıyorsa toz duman yatışmadan harekete geçmemenizde fayda var.

Kahve falında bebek emzirmek ve sütünü görmek canını ve malını garanti altına alacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında bebeğe süt emzirmek tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine işarettir.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğe süt vermek insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebek emzirmek ve süt görmek işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine yorulur.

Kahve falında süt kusan bebek görmek dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bebek süt görmek sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında süt içen bebek görmek moralinin her zaman yerinde olacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bebek emzirmek süt görmek orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top