Kahve falında baykuştan kaçmak

Kahve falında baykuştan kaçmak akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında baykuştan kaçmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiyle ailesi hakkında konuşmak fikrinden vazgeçmelisiniz.

Kahve falında baykuştan kaçmak dayanışmanın ve düzenin artacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine rivayet eder.

Kahve falında birçok baykuş görmek hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, yaşamın kolay hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında baykuş eti yemek gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine yorulur.

Kahve falında evinde baykuş görmek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına delalettir.

Kahve falında baykuşu kafeste görmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında baykuş saldırısına uğramak uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek baykuş görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine delalettir.

Kahve falında kapıda baykuş görmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top