AnaSayfa / Genel / Kahve falında bayanla öpüştüğünü görmek

Kahve falında bayanla öpüştüğünü görmek

Kahve falında bayanla öpüştüğünü görmek asla gururundan ödün vermeyeceğine, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bayanla öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Bazı duygularınızda değişim olabilir.

Kahve falında açık bayanı kapalı görmek yardımcı olmayacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına inanılır.

Kahve falında hamile bayan yıkamak rahat nefes almaya başlayacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına delalet eder.

Kahve falında bayan saç teli görmek kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında yeni bayan ayakkabısı görmek yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine rivayet eder.

Kahve falında gülümseyen bayan görmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına işarettir.

Kahve falında bayanla tanışmak yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir bayanın erkek olduğunu görmek kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kıllı bayan görmek daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.