AnaSayfa / Genel / Kahve falında başka birinin kanını görmek

Kahve falında başka birinin kanını görmek

Kahve falında başka birinin kanını görmek yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına, yeni malların alınacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başka birinin kanını gördüyseniz:

  • Uzun mesafeli yolculuklar sizi rahatsız edebilir, uzaktaki bir tanıdığın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

Kahve falında başka birinin kanını görmek kuş gibi hafifleyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka birinin adet kanını görmek yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine işarettir.

Kahve falında böcek kanı görmek yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun kanını görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına tabir olunur.

Kahve falında kanı suyla yıkamak elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kanı durdurmaya çalışmak eskileri yâd edeceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına işaret eder.

Kahve falında kızlık kanını görmek en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının kanının aktığını görmek sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir