AnaSayfa / Genel / Kahve falında bardak devirmek

Kahve falında bardak devirmek

Kahve falında bardak devirmek insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında bardak devirmek gördüyseniz:

  • Belli değişiklikleri açıkça uygulamaya koymanız engeller ya da baskılarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Kahve falında bardak devirmek aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına işaret eder.

Kahve falında ağaç devirmek kişinin sıkıntılarından arınacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına inanılır.

Kahve falında çaydanlık devirmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, borçlarının hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çam ağacı devirmek güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında traktör devirmek onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çam devirmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında su devirmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dolap devirmek zor günler geçireceğine, işlerinin baltalanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.