AnaSayfa / Genel / Kahve falında banyoda bebek yıkamak

Kahve falında banyoda bebek yıkamak

Kahve falında banyoda bebek yıkamak lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye inanılır.

Kahve falında banyoda bebek yıkamak gördüyseniz:

  • Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük şeyler elde edebilirsiniz.

Kahve falında banyoda bebek yıkamak hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, gelirinin azalacağına delalettir.

Kahve falında banyoda birini yıkamak yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında banyoda saçını yıkamak kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini banyoda yıkamak ticaretin önünün açılacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Kahve falında banyoda yüz yıkamak elinde bulunan imkânların bollaşacağına, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında banyo yıkamak gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında banyoda halı yıkamak kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında banyo yıkadığını görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.