Kahve falında ayran satın almak

Kahve falında ayran satın almak gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, huzura kavuşacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında ayran satın almak gördüyseniz:

  • Duygusal davranmanız ya da ortaya çıkan duygular nedeniyle garip bir durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında ayran satın almak kendisiyle övüneceğine, yüzlerin asılacağına işaret eder.

Kahve falında yoğurt ayran görmek sevdiği kişilerin mutlu olacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine işarettir.

Kahve falında bir sürahi ayran görmek farklı şeyler deneyeceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayranı yere dökmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına inanılır.

Kahve falında sarımsaklı ayran görmek birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine tabir olunur.

Kahve falında ayran yapmak en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayran ikram etmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, kurulu düzenin bozulacağına işaret eder.

Kahve falında ayranlı çorba görmek dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, zararını tamamen kapatacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir