Kahve falında ayakkabılarını çıkarıp koşmak

Kahve falında ayakkabılarını çıkarıp koşmak iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, kişinin her daim iyi anılacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, elindekini de bitireceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabılarını çıkarıp koşmak gördüyseniz:

  • Belli konularda sorun çıkartmamaya çalışmanızda fayda var.

Kahve falında ayakkabılarını çıkarıp koşmak çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına delalettir.

Kahve falında ayakkabını çıkardığını görmek hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına yorulur.

Kahve falında ayakkabı çıkardığını görmek yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayakkabılarını çıkardığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında ayakkabıyı çıkardığını görmek maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, endişelerinin son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ayakkabı çıkarıp terlik giymek sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı çıkarıp giymek zenginlik elde edeceğine, hayırlı zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin ayakkabısını çıkardığını görmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top