AnaSayfa / Genel / Kahve falında ayakkabı dolabı görmek

Kahve falında ayakkabı dolabı görmek

Kahve falında ayakkabı dolabı görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı dolabı gördüyseniz:

  • Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor.

Kahve falında ayakkabı dolap görmek külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dolapta ayakkabı görmek bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabıyı dolaba koymak hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına rivayet eder.

Kahve falında ayakkabı dolabı görmek zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına işaret eder.

Kahve falında yeni mutfak dolabı görmek beklenilen takdiri alacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kitap dolap görmek yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında mutfak dolabı görmek çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında dolap dolusu eşya görmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir