Kahve falında ayağını şişmiş görmek

Kahve falında ayağını şişmiş görmek kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayağını şişmiş gördüyseniz:

  • Bazı hatalar için fazla geç kalmadığınızı da bilin.

Kahve falında ayaklarının şiştiğini görmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına delalettir.

Kahve falında birinin ayağının şiştiğini görmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına delalet eder.

Kahve falında ayakları şiş görmek makam sahibi olacağına, yükseleceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında şiş ayak görmek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına rivayet eder.

Kahve falında ayağında şişlik görmek yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, işlerinin düzeleceğine işarettir.

Kahve falında ayak şişmesi görmek bereketin artacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine rivayet eder.

Kahve falında ayağı şiş görmek asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında ayaklarını şiş görmek uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top