AnaSayfa / Genel / Kahve falında atlas yorgan görmek

Kahve falında atlas yorgan görmek

Kahve falında atlas yorgan görmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında atlas yorgan gördüyseniz:

  • İş yerinizde belirecek tatsızliklara hazır olmalısınız.

Kahve falında atlas yorgan görmek fal sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine rivayet eder.

Kahve falında atlas okyanusu görmek üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, muradının gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında atlas kumaş görmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, hayır getirecek işlere girileceğine delalet eder.

Kahve falında atlas görmek lüks şekilde yaşayacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına rivayet eder.

Kahve falında yanık yorgan görmek kazancının helal para olacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yorgan iğnesi toplamak işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kapsız yorgan görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yorganla dolaşmak gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir