AnaSayfa / Genel / Kahve falında aslan bıçaklamak

Kahve falında aslan bıçaklamak

Kahve falında aslan bıçaklamak bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine alamet eder.

Kahve falında aslan bıçaklamak gördüyseniz:

  • Size oldukça yakın bir dostunuz ile birlikte yeni bazı atılımlarda bulunabilirsiniz.

Kahve falında aslan bıçaklamak bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında akrabayı bıçaklamak yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında adam bıçaklamak yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına yorulur.

Kahve falında annesini bıçakladığını görmek adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, gözyaşı döküleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında babanı bıçaklamak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilisini bıçaklamak sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının birini bıçakladığını görmek işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında insanı bıçaklamak zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir