AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaşınla yıkanmak

Kahve falında arkadaşınla yıkanmak

Kahve falında arkadaşınla yıkanmak işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, çok hayırlı insan olunacağına, istihdam edeceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşınla yıkanmak gördüyseniz:

  • Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz desteği vermeyen yakın çevrenizdeki kişiler veya güvendiğiniz iş birlikçileriniz söz konusu olabilir.

Kahve falında tanıdık arkadaşları görmek kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşla görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, insanların alım gücünün azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşla yolda yürümek süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşlarla pikniğe gitmek hanesindeki rızkın da artacağına, hızlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşınla sevgili olduğunu görmek kötü günlerini arkasında bırakacağına, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına tabir olunur.

Kahve falında bir arkadaşının ameliyat olduğunu görmek sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşının sıkıntıda olduğunu görmek büyük bir saygınlık kazanacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında yakın arkadaşını öldürdüğünü görmek kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir