AnaSayfa / Genel / Kahve falında araba görmek

Kahve falında araba görmek

Kahve falında araba görmek büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, o kapıyı kapatacağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, hayatın fal sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına delalettir.

Kahve falında araba gördüyseniz:

  • Tuhaf teklif, öneri veya davetler söz konusu olabilir.

Kahve falında yenı araba almak ileri gideceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine alamet eder.

Kahve falında çalınan araba görmek akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş babayla arabaya binmek yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yüklü at arabası görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tekersiz araba görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine işaret eder.

Kahve falında büyük beyaz araba görmek hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında tüp arabası görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine inanılır.

Kahve falında lüks araba çalmak kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir