AnaSayfa / Genel / Kahve falında akvaryumda mavi balık görmek

Kahve falında akvaryumda mavi balık görmek

Kahve falında akvaryumda mavi balık görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine işaret eder.

Kahve falında akvaryumda mavi balık gördüyseniz:

  • Bazı köklü mücadele biçimlerinizi yenilemeniz gerekiyor olabilir.

Kahve falında akvaryumda mavi balık görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akvaryumda siyah balık görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akvaryum yavru balık görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına inanılır.

Kahve falında akvaryum balıkları görmek zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında akvaryumda balık beslemek malının da eksilmeyeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına inanılır.

Kahve falında akvaryum balıklarının öldüğünü görmek hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına işarettir.

Kahve falında akvaryum içinde büyük balık görmek derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akvaryumda yavru balıklar görmek çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir