AnaSayfa / Genel / Kahve falında açık yerde banyo yapmak

Kahve falında açık yerde banyo yapmak

Kahve falında açık yerde banyo yapmak laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine delalettir.

Kahve falında açık yerde banyo yapmak gördüyseniz:

  • Belli durum veya koşullara yavaş tepki göstermek bazı konuların devamlılığını etkileyebilir.

Kahve falında açık bir yerde banyo yapmak insanlarla karşı karşıya geleceğine, korkularının yok olacağına yorulur.

Kahve falında açık bi yerde banyo yapmak makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına yorulur.

Kahve falında açık yerde banyo yapmak oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında açık havada banyo yapmak insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına inanılır.

Kahve falında açık alanda banyo yapmak ekmeğine leke süreceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında açıkta banyo yapmak hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında açık yerde tuvaletini yapmak alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında açık yerde tuvalet yapmak girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir