Kahve falında yüksekten manzaraya bakmak

Kahve falında yüksekten manzaraya bakmak Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine delalettir.

Kahve falında yüksekten manzaraya bakmak gördüyseniz:

  • Duygusal konularda karar almakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında yüksekten manzaraya bakmak bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına inanılır.

Kahve falında güzel bir manzaraya bakmak hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında pencereden manzaraya bakmak kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında manzaraya bakmak dileklerinin de kabul olacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek yerden manzara seyretmek hem birincilik hem de kazanç getireceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yerden manzara izlemek eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksekten manzara seyretmek rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında yüksekten manzara izlemek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top