AnaSayfa / Genel / Kahve falında yavru kedinin öldüğünü görmek

Kahve falında yavru kedinin öldüğünü görmek

Kahve falında yavru kedinin öldüğünü görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, endişelerini silip atacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, çok güzel günler görüleceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına rivayet eder.

Kahve falında yavru kedinin öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda kaplumbağa hızıyla ilerleme sağlanıyor olması sizi rahatsız edebilir.

Kahve falında kedi yavrusunun öldüğünü görmek aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına inanılır.

Kahve falında yavru kedi öldüğünü görmek ticaretinin gelişeceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine delalet eder.

Kahve falında yavru kedinin öldüğünü görmek yakın bir dostla ters düşüleceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında yavru kedi öldürdüğünü görmek hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, kişinin güzel işler yapacağına yorulur.

Kahve falında kedi yavrusu öldürmek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine işaret eder.

Kahve falında yavru kediyi öldürdüğünü görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yavru kediyi öldürmek büyük bir zenginlik kazanılacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir