AnaSayfa / Genel / Kahve falında yalınayak toprağa basmak

Kahve falında yalınayak toprağa basmak

Kahve falında yalınayak toprağa basmak ticarette yol katedeceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yalınayak toprağa basmak gördüyseniz:

  • Hoşlanmayacağınız misafirleriniz olabilir veya birilerini ağırlamak için masrafa girebilirsiniz.

Kahve falında yalınayak toprağa basmak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına işarettir.

Kahve falında toprağa yalın ayak basmak edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yalın ayak toprakta yürümek kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına delalettir.

Kahve falında toprakta yalın ayak yürümek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine yorulur.

Kahve falında yalınayak görmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına işarettir.

Kahve falında yağmurda yalın ayak koşmak bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, kötü günler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında yalınayak kalmak hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına işaret eder.

Kahve falında yalın ayak yürüdüğünü görmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.