AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun araba görmek

Kahve falında uzun araba görmek

Kahve falında uzun araba görmek çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, şöhret ve hayır getireceğine, sorunlar altında ezileceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, açların doyacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun araba gördüyseniz:

  • Maddi gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.

Kahve falında arabayla uzun yolculuk yapmak medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun bir araba görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arabayla uzun yola gitmek kötülüklerden uzak kalacağına, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında uzun yolda arabayla gitmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine işarettir.

Kahve falında uzun yolda araba kullanmak buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun yolda araba görmek büyük mutluluk duyulacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun yolda araba sürmek sadaka ya da zekat vereceğine, yıkılacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz uzun araba görmek hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir