AnaSayfa / Genel / Kahve falında uçan kurbağa görmek

Kahve falında uçan kurbağa görmek

Kahve falında uçan kurbağa görmek işlerinin çok iyi olacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına işaret eder.

Kahve falında uçan kurbağa gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ya da toplum içindeki duruşunuzu düşünerek, hayatınızdaki stresi azaltmanın yollarını bulmalısınız.

Kahve falında uçan kurbağa görmek iyi halini yitireceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yılanın kurbağa yediğini görmek bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru kurbağa görmek fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında kurbağa yemek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalettir.

Kahve falında karnında kurbağa görmek yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işarettir.

Kahve falında çiftleşen kurbağa görmek dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi kurbağa görmek araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir