AnaSayfa / Genel / Kahve falında televizyon programı görmek

Kahve falında televizyon programı görmek

Kahve falında televizyon programı görmek büyük sıkıntılar çekileceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, kulluk derecesinin artmasına delalet etmektedir.

Kahve falında televizyon programı gördüyseniz:

  • Sıkıntı hissedebilirsiniz.

Kahve falında televizyon programına çıkmak evde tatlı bir telaş yaşanacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında televizyon programı görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine delalet eder.

Kahve falında evlilik programı görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana işaret eder.

Kahve falında program görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine alamet eder.

Kahve falında radyo programı yapmak kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bilgisayar programı görmek öz güveninin yerine geleceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine işaret eder.

Kahve falında yarışma programı izlemek Fal sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında tv programı görmek yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.