AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanınmış ünlü birini görmek

Kahve falında tanınmış ünlü birini görmek

Kahve falında tanınmış ünlü birini görmek hem dua alacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, zenginliğe kavuşulacağına, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında tanınmış ünlü birini gördüyseniz:

  • Belli bir konunun, durumun veya olayın nasıl yönetileceği bulunamıyorsa, ilk fikrin üstüne atlayabilirsiniz.

Kahve falında tanınmış ünlü birini görmek işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında tanınmış bir kadın görmek gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, terfi alacağına işaret eder.

Kahve falında tanınmayan birini görmek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanınan bir ölünün tekrar öldüğünü görmek moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine işaret eder.

Kahve falında tanınmış biriyle öpüşmek dünya malına doymak bilmeyeceğine, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına delalettir.

Kahve falında tanınan erkek görmek en büyük acılarının dineceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında tanınmayan hayvan görmek elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine delalet eder.

Kahve falında tanınmayan erkekle öpüşmek şükür içinde bir hayat süreceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.