AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığın biri tarafından kaçırılmak

Kahve falında tanımadığın biri tarafından kaçırılmak

Kahve falında tanımadığın biri tarafından kaçırılmak sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında tanımadığın biri tarafından kaçırılmak gördüyseniz:

  • Son gülen siz olacaksınız.

Kahve falında tanımadığı biri tarafından kaçırılmak hakkını yedirtmeyeceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın biri tarafından kaçırılmak elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

Kahve falında yaşlı bir adam tarafından kaçırılmak saygın bir hayat yaşayacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında cinler tarafından kaçırılmak gittiği yolda yalnız kalacağına, hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında şeytan tarafından kaçırılmak karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında cin tarafından kaçırılmak rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında uzaylılar tarafından kaçırılmak çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında teröristler tarafından kaçırılmak huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir