Kahve falında siyah goril görmek

Kahve falında siyah goril görmek haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah goril gördüyseniz:

  • Planlarınızı şimdilik gizli tutmanızda fayda var.

Kahve falında siyah goril görmek hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında goril görmek verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, işlerin büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında beyaz goril görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında goril olmak yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işarettir.

Kahve falında büyük goril görmek onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına işarettir.

Kahve falında goril sevmek gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine işarettir.

Kahve falında dev goril görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gorille konuşmak musibetlerin yaşanacağına, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top