AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarımsaklı köfte yapmak

Kahve falında sarımsaklı köfte yapmak

Kahve falında sarımsaklı köfte yapmak çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, bir sebeple falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında sarımsaklı köfte yapmak gördüyseniz:

  • Yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir.

Kahve falında sarımsaklı köfte yapmak hayatının başarılarla dolacağına, büyük bir ikilemde kalacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında sarımsaklı köfte yemek dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sarımsaklı köfte görmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında mercimek köfte yapmak çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına inanılır.

Kahve falında bulgurla köfte yapmak aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında kıymayla köfte yapmak sorunlu bir hayat yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında et köfte yapmak çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sulu köfte yapmak maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir