AnaSayfa / Genel / Kahve falında pişmiş balıklar görmek

Kahve falında pişmiş balıklar görmek

Kahve falında pişmiş balıklar görmek kısmetin ve şansın açılacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, o işi canlandıracağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pişmiş balıklar gördüyseniz:

  • Alışılmadık yer veya kişileri ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında pişmiş büyük balık yemek evine huzur ve bereketin geleceğine, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş balık eti görmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pişmiş balık almak falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında az pişmiş balık yemek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, sağlığın da bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pişen balık görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, aydınlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında fırında pişmiş balık görmek günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine işaret eder.

Kahve falında pişmiş balık yemek görmek endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişmemiş balık yemek hayırlı haberler alınacağına, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.