AnaSayfa / Genel / Kahve falında pişik et yemek

Kahve falında pişik et yemek

Kahve falında pişik et yemek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, zafer elde edileceğine, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine inanılır.

Kahve falında pişik et yemek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yaratıcılık gerektiren uğraşı ya da girişimlerinizde yeni bir süreç başlıyor.

Kahve falında pişik et yemek hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine delalettir.

Kahve falında pişik et görmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişik olmak geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Kahve falında bebeğin pişik olduğunu görmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pişik tavuk görmek hem verimi yükselteceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişik görmek hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişik balık görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına işarettir.

Kahve falında pişik yumurta görmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir