AnaSayfa / Genel / Kahve falında ot yiyen inek görmek

Kahve falında ot yiyen inek görmek

Kahve falında ot yiyen inek görmek saygınlığının artacağına, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, çok zarar göreceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına inanılır.

Kahve falında ot yiyen inek gördüyseniz:

  • Olayların ortasında kaldığınızı hissederseniz, daha da fazla büyütmemeniz gerekiyor.

Kahve falında inek otlattığını görmek duyduğu üzüntülerin son bulacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ineği otlarken görmek hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında ineklere ot vermek işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak fal sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına yorulur.

Kahve falında ot yiyen inek görmek yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oturan inek görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında inekleri otlatmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otlayan inekler görmek herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine işarettir.

Kahve falında inek ot vermek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.