Kahve falında ölü para almak

Kahve falında ölü para almak yeni bir başlangıç yapmaya, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü para almak gördüyseniz:

  • Geçmiş anlaşmaların veya eski hedeflerinizin üzerinden geçmeniz gerekebilir.

Kahve falında ölü babadan para almak yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün para istediğini görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına delalet eder.

Kahve falında ölü ve para görmek iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında ölülerden para almak yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında ölüde para almak borçların kısa zamanda ödeneceğine, sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına delalettir.

Kahve falında ölüden kağıt para aldığını görmek hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına rivayet eder.

Kahve falında ölüden altın ve para almak kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölülere para vermek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top