AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen babasının ağladığını görmek

Kahve falında ölen babasının ağladığını görmek

Kahve falında ölen babasının ağladığını görmek çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına, sorunlarını gidereceğine, parasını ve işini kaybedeceğine, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen babasının ağladığını gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir.

Kahve falında babanın ağladığını görmek karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında ölen babası için ağlamak çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında babası için ağlamak zor durumların sona ereceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babasına sarılarak ağlamak güzel evlatlar yetiştireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babamın ağladığını görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş babaya sarılıp ağlamak diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında babası öldüğü için ağlamak üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında babaya sarılmak ağlamak elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.