AnaSayfa / Genel / Kahve falında müdür yardımcısı olmak

Kahve falında müdür yardımcısı olmak

Kahve falında müdür yardımcısı olmak geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında müdür yardımcısı olmak gördüyseniz:

  • Sorun yaşamamak için sunumunuza dikkat edin.

Kahve falında müdürden yardım görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında eski müdür yardımcısını görmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında müdür yardımcısı olmak birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına rivayet eder.

Kahve falında müdüre yardım etmek ancak daha sonara falı kapatan kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında müdür yardımcısı görmek isabetli girişimlerde bulunacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında okul müdür yardımcısını görmek devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında müdür yardımcısı olduğunu görmek kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında okul müdür yardımcısı görmek kötü gününden de geri duracağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir