AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi çocuğunu doğurduğunu görmek

Kahve falında kendi çocuğunu doğurduğunu görmek

Kahve falında kendi çocuğunu doğurduğunu görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kendi çocuğunu doğurduğunu gördüyseniz:

  • Rekabet içeren durumlar söz konusu olabilir.

Kahve falında kendi çocuğunu doğurduğunu görmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının çocuğunu doğurmak büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğu doğuramamak işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında erkeke çocuğu doğurmak rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine inanılır.

Kahve falında erkek çocuğu doğurmak ve emzirmek mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğu doğurduğunu görmek kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına delalet eder.

Kahve falında doğurduğu çocuğu emzirmek yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına delalet eder.

Kahve falında çocuğunu doğuramamak herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir