AnaSayfa / Genel / Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek

Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek

Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı seçenekleriniz var.

Kahve falında kedi yavrusunu öldürmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında yavru kedinin öldüğünü görmek arkasından iyi konuşulacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine delalettir.

Kahve falında yavru kedi öldüğünü görmek istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında kedi yavrusunun öldüğünü görmek iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına delalet eder.

Kahve falında yavru kedi öldürdüğünü görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, bol muhabbette olacağına işarettir.

Kahve falında yavru kediyi öldürmek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yavru kediyi öldürdüğünü görmek hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru kedi öldürmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir