AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaykay almak

Kahve falında kaykay almak

Kahve falında kaykay almak verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, başarılarının devamlı olacağına, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında kaykay almak gördüyseniz:

  • Sözlerinizin arkasında durmanız veya söz verdiğiniz bazı koşulların oluşmasını sağlamanız size duyulan güveni arttırabilir.

Kahve falında kaykaya binmek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaykayla kaymak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, birçok dertle muhatap olacağına işaret eder.

Kahve falında kaykay almak kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında kaykaydan kaydığını görmek aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında kaykay yapmak eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında kaykay görmek ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir