AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalabalık minibüse binmek

Kahve falında kalabalık minibüse binmek

Kahve falında kalabalık minibüse binmek sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kalabalık minibüse binmek gördüyseniz:

  • Başladığınız işlerde ilerleme kaydediyorsunuz.

Kahve falında kalabalık minibüse binmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, nasip ve kısmetin yanlış yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında minibüse binmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz minibüs binmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına alamet eder.

Kahve falında yanlış minibüse binmek kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz minibüse binmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, saygın bir hayat yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı minibüse binmek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yolcu minibüsüne binmek darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil minibüs görmek şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.