AnaSayfa / Genel / Kahve falında kadın kadına cima etmek

Kahve falında kadın kadına cima etmek

Kahve falında kadın kadına cima etmek hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında kadın kadına cima etmek gördüyseniz:

  • Maddi konularda bazı sıkıntılarınız olabilir ya da elinizdeki miktardan daha fazlasına gerek duyabilirsiniz.

Kahve falında kadın kadına cima etmek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine inanılır.

Kahve falında cima olmak insanların takdirini kazanacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş biriyle cima etmek aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında babayla cima etmek yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında anneyle cima yapmak bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cima edenleri görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında başkasını cima ederken görmek kendisini çok kötü hissedeceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eşiyle cima etmek emeklerinin heba olacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir