Kahve falında iskeleden denize atlamak

Kahve falında iskeleden denize atlamak birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, bu sayede girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iskeleden denize atlamak gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde diğer kişilerin sorunlarına veya yaşadıkları olaylara dikkatli yaklaşmanız gerekebilir.

Kahve falında iskeleden denize atlamak başarıların çok kısa bir sürede fal sahibinin kapısını çalacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında iskeleden atlamak bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizde iskelet görmek kendisini iyi hissedeceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında balık iskeleti görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında yılan iskeleti görmek maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpek iskeleti görmek uzun sohbetler edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında at iskeleti görmek gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, onunla mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Kahve falında ölü iskelet görmek çok hayırlı işlere gireceğine, hastalıkların son bulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top