AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki deve görmek

Kahve falında iki deve görmek

Kahve falında iki deve görmek alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, umutlarının da tükeneceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında iki deve gördüyseniz:

  • Bazı kurallar ya da aniden ortaya çıkan yerel yasalar veya prensipler nedeniyle dikkatiniz dağılabilir.

Kahve falında deveye binip gezmek doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına alamet eder.

Kahve falında deve kuşu öldürmek ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine işarettir.

Kahve falında uzaktan deve görmek uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında üç tane deve görmek geleceğe olan inancını yitireceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına yorulur.

Kahve falında ağlayan deve görmek kazancını günden güne daha da arttıracağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine işaret eder.

Kahve falında öfkeli deve görmek aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına rivayet eder.

Kahve falında devekuşu görmek özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, işinin başına geçeceğine delalet eder.

Kahve falında deveye bindiğini görmek emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir