AnaSayfa / Genel / Kahve falında farklı göz görmek

Kahve falında farklı göz görmek

Kahve falında farklı göz görmek üst bir mevkiye terfiye alınacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya alamet eder.

Kahve falında farklı göz gördüyseniz:

  • Birtakım olumsuz etkiler altındasınız.

Kahve falında gözleri farklı renkte görmek zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine işarettir.

Kahve falında göz rengini farklı görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında farklı renkte göz görmek en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında farklı göz görmek uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, sıkıntının günden güne artacağına alamet eder.

Kahve falında gözlerinin farklı renkte olduğunu görmek dinden çıkacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında farklı bir hayvan görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saçı farklı görmek karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında cinsiyetini farklı görmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir