AnaSayfa / Genel / Kahve falında evlenmeyi görmek

Kahve falında evlenmeyi görmek

Kahve falında evlenmeyi görmek evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına inanılır.

Kahve falında evlenmeyi gördüyseniz:

  • Şu an farkında olmasanız bile, aslında artık sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen ya da yararlı sonuçlar vermeyen işlere sıkı sıkıya bağlısınız.

Kahve falında mobilyalı ev görmek grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kirli bir evi temizlemek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle evleneceğini görmek güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Kahve falında evde yılan aramak kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında dar eve görmek büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev hediye almak çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında gideceği evi bulamamak yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi fal sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında ev terlikleri görmek çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir