AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski eşini ağlarken görmek

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine delalettir.

Kahve falında eski eşini ağlarken gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz durumunda geçmişte kayıp olarak görülebilecek bir şeyi kazanca çevirebilirsiniz.

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek malının ve parasının da büyüyeceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağlayan eşini görmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında eşinin ağlamasını görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen eşini ağlarken görmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına inanılır.

Kahve falında eşini ağlarken görmek böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşini ağlayarak görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş eşi ağlarken görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir