AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşine gül görmek

Kahve falında eşine gül görmek

Kahve falında eşine gül görmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, talihinizin artacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ihanet göreceğine, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşine gül gördüyseniz:

  • Artık yeterince etkinliği kalmamış belli düzenlemelerin, işlerin, konuların ya da ilişkilerin geride bırakılması gerekiyor olabilir.

Kahve falında eşine kırmızı gül görmek her zaman evlatlarına destek olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşini gülerken görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında eşini gülerken görmek kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, kafa dinleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin gül verdiğini görmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, yeni duygular tadacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşine gül görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş eşini gülerken görmek zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine, ticaretin büyüyeceğine, fal sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında eşine gül vermek hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, onlar için çabalayacağına işarettir.

Kahve falında eşine kırmızı gül vermek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir