AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkekle yüzmek

Kahve falında erkekle yüzmek

Kahve falında erkekle yüzmek dik durmaya çalışacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkekle yüzmek gördüyseniz:

  • Biraz romantizm aşk hayatınıza iyi gelebilir.

Kahve falında bi erkekle yüzmek aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına alamet eder.

Kahve falında bir erkekle yüzmek siparişlerinin çoğalacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine inanılır.

Kahve falında erkekle yüzmek tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında erkek çocuğunun yüzdüğünü görmek iyi bir patron olacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına alamet eder.

Kahve falında bir erkekle denizde yüzmek para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, kazancını çoğaltacağına inanılır.

Kahve falında havuzda bir erkekle yüzmek çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Kahve falında ördeklerle yüzmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine yorulur.

Kahve falında su yüzmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir