AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkek kardeşle yemek yemek

Kahve falında erkek kardeşle yemek yemek

Kahve falında erkek kardeşle yemek yemek hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine inanılır.

Kahve falında erkek kardeşle yemek yemek gördüyseniz:

  • Patronvari algılanabilecek tavırlardan kaçının.

Kahve falında erkek kardeşle yemek yemek başı sıkışmış kişilere destek olacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen erkek kardeş görmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına yorulur.

Kahve falında erkek kardeşinin vurulduğunu görmek güzel günlere kavuşacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgilinin erkek kardeşini görmek hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında erkek kardeş sahibi olmak çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşin erkek kardeşini görmek büyük başarıya ulaşılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek kardeşle telefonda konuşmak iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında erkek kardeşinin sesini duymak eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir