AnaSayfa / Genel / Kahve falında elektrik tesisatı görmek

Kahve falında elektrik tesisatı görmek

Kahve falında elektrik tesisatı görmek hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, fal sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında elektrik tesisatı gördüyseniz:

  • Şartlar lehinize ilerliyor.

Kahve falında elektrik tesisatı görmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, isyan edeceğine delalettir.

Kahve falında tesisat yapmak eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında tesisatçı görmek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında su tesisatı görmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tesisat borusu görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine delalet eder.

Kahve falında elektrikli süpürgeyle ev süpürmek daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya işaret eder.

Kahve falında kendini elektrik çarptığını görmek eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında elektrikli ısıtıcı görmek böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir