AnaSayfa / Genel / Kahve falında davetiye dağıtmak

Kahve falında davetiye dağıtmak

Kahve falında davetiye dağıtmak borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, dertlerin ve sorunların artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında davetiye dağıtmak gördüyseniz:

  • Sizden yardım isteyen veya ilgi bekleyen kişiler olabilir.

Kahve falında evlilik davetiyesi dağıtmak kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, arkasından iyi konuşulacağına alamet eder.

Kahve falında kendi düğün davetiyesini dağıtmak işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hırsızlık yapacağına rivayet eder.

Kahve falında davetiye dağıtmak eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine işaret eder.

Kahve falında nişan davetiyesi dağıtmak kazancının ve rızkının da garanti olacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine yorulur.

Kahve falında nikah davetiyesi dağıtmak yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına işarettir.

Kahve falında düğün davetiye dağıtmak kendisine şifa olacağına, zor ve kötü günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi dağıtmak fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nişan davetiyesi almak işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.