AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok deve görmek

Kahve falında çok deve görmek

Kahve falında çok deve görmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına yorulur.

Kahve falında çok deve gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ilgilendiren olaylar sonuçlanıyor.

Kahve falında deve sütü sağmak üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine inanılır.

Kahve falında deve kervanı görmek kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, karşılıksız bırakmayacağına delalet eder.

Kahve falında evin önünde deve görmek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına alamet eder.

Kahve falında deve kafası görmek en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deve dikeni görmek dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının deveye bindiğini görmek fırsatların elden kaçacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çift hörgüçlü deve görmek var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki hörgüçlü deve görmek başarılarını arttıracağına, terfi edeceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir