AnaSayfa / Genel / Kahve falında çocuğunun ismini duymak

Kahve falında çocuğunun ismini duymak

Kahve falında çocuğunun ismini duymak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, maddi olanakların artacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun ismini duymak gördüyseniz:

  • Aileden birinin hastalığı sizi son kötü etkileyebilir.

Kahve falında çocuğunun ismini duymak sorunların atlatılacağına, zenginliğe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun ismini duymak tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, haram mala yorulur.

Kahve falında doğacak çocuğun ismini duymak çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında onur ismini duymak iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına delalet eder.

Kahve falında sevgilinin ismini duymak makbul olan şeylere, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin ismini duymak zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında yıldız ismini duymak sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, maddi olarak zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında bülent ismini duymak daha fazla gelir sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının artacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir